loading

Kariyer

  • Geleceği TasarlamakMeydan okuma ve alışılmamış düşünceye dayanan ortak bir uzman ekibiz. Merakımızı karmaşık konulara ilerici çözümler üreterek kanalize etmek hem bizim misyonumuz hem de tutkumuzdur. Geleceğimizi şekillendirmeye yardımcı olan amaca uygun, sürdürülebilir bir çalışma için bize katılın.
  • Tutkulu İnsanlarHer iş arkadaşımızın merak, tahrik ve bir amaç duygusu ile her gün işe gelmesi bizim için önemlidir. Herkesin ilgili, değerli ve destekli hissettiği, teşvik edici, açık bir çalışma ortamının, olağanüstü başarılar için bir katalizör olduğunu kanıtlıyoruz.
  • Uzmanlık İçin Yola ÇıkınMekatronik İnşaat’ta Kariyer; Sizi çok çeşitli fırsatlara bağlar. Mühendisler, bilim adamları, biyologlar, proje yöneticileri, teknik iş danışmanları ve daha fazlası gibi düşünen uluslararası uzmanlardan oluşan bir kolektifin üyesi olun. Dünyanın en eşsiz ve zorlu projelerine katkıda bulunduğunuzda birbirinizin güçlü yanlarından yararlanın. Kariyerinize, meslektaşlarınıza ve müşterilerimize fayda sağlayan farklı uzmanlıklar oluşturun.
  • Mekatronik İnşaat Ailesi Her Zaman YanindaGüçlendirme ve sorumluluk karışımının olağanüstü başarılara yol açtığına inanıyoruz. Tüm meslektaşlarımızla aynı ortalamanın üstünde standartlara sahibiz. Onlara kendi yolculuklarını yapmak için ihtiyaç duydukları araçları, eğitimi ve desteği sağlıyoruz.
  • Fikrin Bizim İçin KiymetliSaygı, dürüstlük ve güven gibi bazı geleneksel ancak tartışmasız nitelikler içeren ileriye dönük bir kültürü keşfedin. Tüm perspektifleri, güçlü yönleri, becerileri, inançları ve cinsiyetleri masaya bekliyoruz çünkü farklı fikirlerin olağanüstü sonuçlar doğurduğunu biliyoruz.
  • Kariyer Başlangıcınızda Tam Destek AlinYerel ve uluslararası düzeyde yankı uyandıran yüksek profilli projeler üzerinde çalışan yetenekli bir takıma katılın. Topluluğunuzda anlamlı ve etkili bir çalışma yapmanıza olanak tanıyan çeşitli fırsatları keşfederken, destek ve cesaretle adanmışlığı ödüllendiren bir kültürü keşfedin.
  • Deneyimli ProfesyonellerKariyerinizi geliştirmenize olanak tanıyan yüksek profilli, zorlayıcı fırsatlardan yararlanın. Çalıştığımız, yaşadığımız ve etkin olduğumuz yerler üzerinde olumlu, sürdürülebilir bir etkiye sahip olan olağanüstü çalışmalara katkıda bulunun, profesyonellik için yola çıkın.
  • Fırsat EşitliğiBir sıkıntıya yol açmayacaksa, Mekatronik İnşaat ailesi, engelli ve nitelikli bireylere makul bir yer sağlar. Herhangi bir pozisyonda dikkate alınmak için başvurunuzu yapmalısınız.
_

Mekatronik Mühendislik & İnşaat Ailesi Her Zaman Yaninda

_

Herhangi bir pozisyonda dikkate alınmak için başvurunuzu yapmalısınız.

_

Başvuru Formu

Firmamızda ki boş pozisyonlara veya genel başvuru yapabilirsiniz. Aşağıdaki ön bilgilendirme formunu doldurup, cv’nizi ekleyerek gönderebilirsiniz. İnsan Kaynakları birimimiz en yakın zamanda tarafınıza olumlu veya olumsuz olarak dönüş yapacaktır.
* Göndereceğiniz cv’nizin pdf yada jpg formatında olmasına, ayrıca 10 mb dosya boyutunu aşmamasına dikkat ediniz.

Adınız ve Soyadınız

Eposta Adresiniz

Telefon Numaranız

Doğum Yeri

Doğum Tarihi

Son Mezuniyetiniz

Cinsiyet

Ehiliyet

Kan Grubunuz

Medeni Durumunuz

Adresiniz

Not

CV Örneğiniz Lütfen Dosyalarınız pdf ve jpg resim formatlarında gönderiniz. Dosya boyutları 10mb geçmemelidir.