Hakkımızda

Grubumuz, iş hayatına 1986 yılında bir şahıs firması olan güler teknik adı altında mekanik tesisat taşeronu olarak başlamıştır. Güler teknik, 1993 yılında daha kaliteli hizmet vermek amacı ile kurumsal yapısını değiştirerek, Şengüler inşaat ltd şti.’ni kurmuştur. gerek güler teknik gerekse Şengüler inşaat birçok projenin mekanik tesisat uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmiştir.

Bina teknolojilerinin hızla gelişmesi sonucu mekanik sistemleri ile elektrik sistemlerinin bir bütün olarak kurulumunun gerekliliği oluşmuştur. Bu gerekliliği fark eden grubumuz, 2005 yılında daha profesyonel bir yapıya geçerek, bünyesine kattığı yeni mühendislerle birlikte elektrik mühendisliği uygulamalarını da faaliyet alanları içine katmış ve elektromekanik firması olan MEKATRONİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’yi kurmuştur. MEKATRONİK İNŞAAT kurucularının ve çalışanlarının sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerini, dinamik yapılarıyla birleştirerek sorumluluk aldığı ulusal ve uluslararası her türlü projede otomasyon sistemlerini, mekanik ve elektrik tesisat uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmiştir.

Grubumuz her ölçekteki uygulamalarda; projelendirme kademesinden devreye alma noktasına kadar şirketimizin garanti ve sorumluluğu altında, ilgili kanun, yönetmelik, uluslararası şartnamelere uygun olarak, ekonomik, verimli ve çevreye duyarlı sistemlerin müşterilerimize teslim edilmesini ana politikamız olarak benimsemiştir.

Mekatronik Mühendislik, daha güvenli, sağlıklı ve yaşanabilir bir gelecek yaratma çabasını her zaman sürdürecektir.
Birlikte çalışmak dileklerimizle...

Bizimle iletişime geçmek için Tıklayınız